Kompletní slepice dorazila

Jak jde vidět z obrázku, kniha skutečně existuje. Knihu jsem začal zpracovávat někdy loni na podzim, s korektorkou jsem se evidentně sešel 3. listopadu 2011. Takže budeme tvrdit, že to trvalo přesně rok.

Po mnoha a mnoha útrapách, který by vydaly na samostatnou knihu, tedy konečně můžeme knihu vrhnout do prodeje.

Slavnostní křest se uskuteční ve čtvrtek 6. prosince 2012 od 18:00 v Café Therapy. Všichni jste zváni, ale dejte prosím nějak vědět, že se chystáte dorazit. Nejlépe tak, že se přihlásíte do události na Facebooku. (Chtěl jsem to udělat v Klubu cestovatelů, ale neměli místo.)

Kniha se bude prodávat přímo na akci a pak kdykoliv a kdekoliv se na tom se mnou domluvíte. Doufám taky, že se bude prodávat přes e-shopy Svobodných, Reforem a LvMI.

Yamato může být v klidu — elektronická verze (epub i mobi) bude velmi brzo.

Ukázky z knihy (všechno je to PDF):

8 thoughts on “Kompletní slepice dorazila”

  1. Právě jsem si uvědomil, že mám zítra od jedný v Budějovicích nějakej seminář, kam musím jít. Nevím, jak dlouho má trvat. Pokud by to vypadalo, že bych dorazil do Prahy moc pozdě, vykašlu se na to. Až budu mít ten job v Týdnu, určitě se uvidíme.

  2. Dneska sem tuhle knihu dočetl a musim říct, že je fakt výborná! ;-) Jen jedna malá poznámka. Jet přes půl světa a pak se tam cpát hamburgrem mi připadá jako vrchol gastronomického ignoranství :smile: :smile:

  3. Díky. :)

    Vidíte, a já myslel, že jsem to tam celkem vysvětlil. Hamburgery jsem jedl prakticky jenom, když jsem byl na cestách — což ale uznávám, že je podstatná část knihy. A to navíc jenom ve chvílích, kdy jsem neměl náladu na zkoumání záludností čínské kushyně a obsluhy. Jinak jsem si dával čínská jídla. Řekl bych, že moje strava v poměru Čína vs. Amerika byla zhruba 100:3 a to jsem Americe připočítal i veškeré pivo. :)

Comments are closed.