Machys v televizi

Machys se zúčastnil diskuse v půlhodinovém televizním pořadu Před půlnocí, který byl moderován Martinem Komárkem.

Ke zhlédnutí zde

8 thoughts on “Machys v televizi”

 1. a péťovo nicméně a dobrou noc mě bude provázet navěky :) .

  gratulace k machysovi! ten druhej týpek si ale mohl sednout (a ne lehnout) a taky se mohl slušně obléct a ne mít košili ve stylu “hipper z učňáku” :cool: . S Evičkou jsme to zhlédli a … já říkám: na schůzku s politikem bych šel kdykoliv, záeží jen na mě, jak moc si toho nechám namluvit. potraty jsem pro a jsem bezradný v otázce práv muže. eutanázie – osobně chci mít to právo, možnost si o ni říct. manželství je a být musí, základ všeho. líbí se mi komárkovo rozlišení bulvarizace vs infantilizace.

  machys: poskytneš sociálu rozhovor? zcela vážně :!:

 2. Ten druhej týpek byl blbec a choval se jak mistr světa amoleta.

  Taky bych šel na schůzku s politikem.

  Jsem pro potraty a to nikolivěk proto, že bych věděl líp než ostatní, kdy začíná život, ale proto, že než aby to dítě (a rodiče taky) mělo zkaženej život, protože bylo nechtěný, tak to ať se radši narodí třeba za pět let, kdy už bude chtěný.

  Eutanázie — souhlas s machysem. Radku, chceš mít právo zabít se — ale to právo máš. A jestli to nedokážeš, tak mi přijde ubohý převádět tu odpovědnost na někoho dalšího. Zmáčknout knoflík snad dokážou skoro všichni. (Tím pádem by stačilo dekriminalizovat asistenci u sebevraždy, nemusí se povolovat žádná eutanázie.)

  machys: To je vážná nabídka! Postav se k tomu jako chlap :)

 3. Spíš se k tomu postavim jak děvka.. hehe. Radek ještě asi neví, že jsem proved sabotáž v jejich Hnízdu na Švěhlovce.. jinak by mi to nenabízel.. :mrgreen:

 4. Tak docela pěkné přiblížení tohoto Vašeho uskupení tady, ta debata. Tento web má úroveň, autor má dobré postřehy a většinou i smysluplný názory, máchys funguje jako dobrej filtr některejch extremistickejch nálad pana Pánka.

  Eště vyrůst a vidět realisticky a bude! Elita národa vpřed!

 5. Příspěvek v komentáři byl myšlen jako hold na Váš věk vyspělým názorům a tedy potažmo entitám. Ikdyž podání v televizi nebylo nijak upravené, dá se vidět světlejší budoucnost národa českého, politiky nebo snad ještě důležitějsí v dnešní době – novinařiny a národohospodářské ekonomie. Radikalismus názorů se snad vytříbí později, hodně štěstí v budoucnu.

  Čtenář mmister.com, student MU ESF

 6. Asi je to na mě moc složitý :)

  Jak souvisí machys v telvizi s tím, že jsem nebezpečný reakcionář? :)

Comments are closed.