Pokání a EUsoc

PokáníNe že by to snad mělo něco společného. Naopak jsou to dvě úplně jiné věci, o kterých chci napsat. Avšak jsou to témata tak krátká, že je spojím v jeden článek.

Nejdřív Pokání.

Tomu říkám film!  Franta Fuka mu dal stovku a tak jako u Hvězdného prachu, i tady musím bezvýhradně souhlasit. A to mi ještě z loňska několik stovek zbývá (z hlavy mě napadají Transformers, Ratatouille; Once dostalo jenom 80 %).

Těžko k Fuxoftovu komentáři cokoliv dodávat. Ten film u mě má jeden malý černý puntík. Totiž ten, že Keira neni na plátně 100 % času ;) . A ne, není to červená knihovna!

Rozšířený trailer:

A teď EUsoc.

Na EUsoc jsem přejmenoval nejmladší kategorii tohoto blogu, která se prozatímně jmenovala Nesnášim EU.

Ten, kdo slovo EUsoc nechápe, by si měl urychleně přečíst 1984, román od George Orwella. Dřív, než bude pozdě. Něco o Angsocu je na Wikipedii.

8 thoughts on “Pokání a EUsoc”

  1. My jsme s E viděli upoutávku na tenhle film před Občanem Havlem a přišlo mi to jako červená knihovna… no ale když říkáte s Frantou že ne.. :)

  2. Dojmy? Při filmu jsem se cítil rozpačitě kvůli tomu, že jsem si představoval, s jakým asi úmyslem se (a své blízké) nechal Havel natáčet kamerou. Třeba když šel do místnosti s rakví Olgy H. Možná je showman a rád se ukazuje. Mně se to ale moc nelíbí. Nejlepší částí filmu je bezkonkurenčně sezení se Zemanem a Klausem. Havel se při nich ale ukazuje jako šášula… hrozné. Zajímavý je pohled od světa politiky, poskytne to vhled, který asi nic jiného zatím nenabízí.

  3. OK. Baldachýn dal tomuhle filmu palec nahoru. Dokonce — cituji — hodně velký a chlupatý palec nahoru. Což mě přivedlo k tomu, že se na něj asi podívám :)

  4. bych teda ani transformerům, ani hvězdnému prachu, stovku nedal. hvězdnému prachu proto, že aby měl stovku, musel by být o půl hodiny delší … transformeři naopak kratší ;e)

  5. Já nemám rád dlouhý filmy, takže Hvězdnej prach má za dýlky rozhodně palec nahoru :) . A jak říkám, Transformeři jsem neviděl :)

  6. no jo, ale na hvězdným prachu bylo hrozně moc a moc vidět, že tu knihu strašne zkrátili. za to má u mě palec dolů – půlhodina navíc by to napravila

  7. To je výhoda nás líných, co nečteme knihy, že nic takového nevidíme :)

Comments are closed.