Šneles info

Poslední dobou se tu nic neobjevuje. Hm, já vím. Ale to není tvůrčí krise ani nic takového ale jiné věci. Jaké jiné? Tak třeba neni čas. Tentokrát to výjimečně není výmluva, ale sprostý fakt. A taky mě nechutnym způsobem bolí páteř. Proto všichni Becheři mají problémy s játrama a páteří…

No nic. Chtěl jsem říct, že právě probíhá soud s Ing. Suchánkem, který se sám hájí. Zpravodajství z tohoto soudního sporu přináší na Virtually.cz Jana Dědečková (dnešní díl je zde a ty předešlé mohu jen doporučit). Řekl bych, že na tomto sporu se ve vší nahosti projevují všechny neduhy našich soudů. Ing. Suchánek je znám také díky výroku, že české soudnictví je spiknutí těch, co neumí počítat, proti nám, co to umíme.

No a aby to nebylo tak negativní, tak vám musím doporučit návštěvu promítání filmu Hvězdný prach (Stardust). Dávám tomu 99 %. Jedno procento ubírám za to, že jsem na konci nepochopil jednu věc se sněženkou. (Už jsem jí pochopil, ale nepochopil jsem jí při tom filmu, takže smůla.) Recenze na FFFilmu.

Stardust