Do plesu zbývají dva dnové!

Je středa a Déčáků vám je třeba. A protože všechno na ples je už dávno nachystáno, rozebereme dnes třetí ročník a tématem, které Déčáky celou dobu provází, pak budou fotografové.

Tak třeťáku už jsem se účastnil pouze, když mi bylo na nucených pracích v Amberku přiděleno zvláštní osobní volno za chrabrost. Ve třeťáku se podařilo rozjet třídní fond a prakticky celý třeťák provázely tahanice kolem plesu. Slavnostně se přikleplo, že ples bude s áčkem (ale to není tak zajímavý, protože Déčáci je zastíní). Z vodáku existují pouze kusé informace o nadměrné konzumaci pomerančů a též kusé údaje o údech a kusech Zdenise, když ochutnal pravý český pálená asfalt. O Brejzových avantýrách se tady raději příliš rozepisovat nebudu. Snad jen, že nás na Brejzový seznámil se svou tehdy nastávající, dnes už spíše odstávající. A musí se nechat, že zatímco Ondra spal, měli jsme já a Zed možnost poznat ji v temném koutě lesa, jak se říká, do hloubky. Ve třeťáku se taktéž začala pořádat výjezdní zasedání déčáckého konsortia vo Fabrike.

Déčáky doprovází fotografie. Fotografie, kam se pohnete. (Ne, teď ještě nemluvím o reklamách, ty přijdou na řadu až zítra.) Foťák jsme s sebou měli úplně všude. Vrchními zařizovateli byli Washek, gen. a já. Samozřejmě děkujeme i ostatním fotografům, kteří své skvosty poskytli ostatním ku obdivu.

Ze třeťáku by měl také být vybrán nějaký ten článeček, což? Ve třeťáku jsme zaznamenali přechod z normálního html webu na propracovaný php redakční systém. Déčáci tím získali barvu, větší komfort, rychlost, přehlednost a vůbec všechno. Ještě jednou se také ozval Lumpyho záhrobní hlas, který jsme ale velmi rychle potlačili. Ale zpět k tomu článku. Vybírám tedy a Ústavu KLDR, přestože nemá s třeťákem mnoho společného (kromě data publikování).

Čl. 11. [Územní celistvost]
Území KLDR tvoří nedílný celek, jehož státní hranice smí být rozšiřovány pod tou podmínkou, že KLDR vlastní alespoň dvě jaderné střely středního doletu. Takto se zabraní vzniku nepřátelství mezi sousedními bratrskými zeměmi.

Čl. 12. [Státní občanství]
(1) Nabývání a pozbývání státního občanství KLDR stanoví zákon.
(2) Stát je povinen přivítat nové občany při tzv. Vítání občánků.