Kraus Jan za chrta dán

Uvolněte se, prosímKrausovic famílie má zjevně nějakou Klaus-trofobii. Michael Kraus je v týmu chlubílka Švajnera, bratr Jan Kraus zase do svého pořadu vytrvale zve celou protiklausovskou frontu. V posledních čtyřech vydáních jeho pořadu byli hlavními hosty Švajner osobně, Havel a dnes Tabery, přední lhář a nactiutrhač Respektu.

Tato setkání třetího druhu se vyznačují tím, že jindy jízlivý moderátor poslušně panáčkuje a pokládá otázky typu: “Jak se jmenuje řeka Vltava, která protéká Prahou?”

Vzhledem ke Krausově inteligenci a moderátorským dovednostem to působí více než trapně.

11 thoughts on “Kraus Jan za chrta dán”

 1. [švejnar] nebude zvolen prezidentem, a přesto v politice zůstane a dokáže vybudovat to, co u nás není a co potřebujeme, totiž liberální platformu, která překoná zabedněnou ideologickou klausovskou eurofobii a bude usilovat o integraci moderně koncipovaného státu do světových souvislostí.

  jaká to pěkná slova ;-)

 2. Už jsem si všim, že po eurohujerství teď zaplavila tyhle mozky švejnarizace.

 3. To muzu potvrdit, dneska jsem byla na prednasce se Svejnarem o jeho prezentaci netreba psat ani slovo navic nez trapas..a ta diskuze taky. O nicem si nic nemysli, nedokaze jasne odpovedet na jasnou otazku a mel tam milion priznivcu. V cele s debilem primatorem Brna, nejvetsi vul, kterej mi v posledni dobe zkrizil cestu a jeste analni alpinista.

 4. Jak napsal Bohumil Doležal, Švejnarovi by se mohlo říkat prezident Ale, po vzoru král Dobře. Švejnar je pro volný trh, ALE regulovaný (wtf?), Švejnar je pro nižší daně, ALE progresivní zdanění (vskutku pravičák jak Brno). A když Doležal říká, že je někdo horší než Klaus, tak to už musí být něco.

  http://www.lidovky.cz/mnohem-pestrejsi-kandidat-dcp-/ln-dolezal.asp?c=A071217_140619_ln-dolezal_vvr

  Kromě toho mě stále šokuje, jak může někdo vůbec myslet vážně nominaci Američana, za kterým stojí krádež za bílého dne.

 5. Dneska jsem se od nej dovedela, ze uprednostnuje italskej model… :?: co z It se mu tak libi, ALE konkretne rict nedokazal…A pokud jde o danovou reformu, tak by ji udajne ocistil od vyjimek a vsichni by byli asi stastni nebo nevim, co mu rotuje hlavinkou…Ty dnesni dve hodky me presvedcily o tom, ze ten clovek je sice svyma podivnyma historkama zajimavej pro media, ale jinak je to kaspar jako prase

 6. :smile: To bych rekla, mimochodem, jedinej clovek, kteryho jsem chtela videt a to reditele Science Po z Lyonu tam nebyl, chtela jsem se ho zeptat, co ho vede k tomu podporovat takovy divadlo. Myslela jsem si, ze je normalni, ale asi jsem se spletla nebo Svejnar dobre plati, ale ani to neni omluva.

 7. Koukam tady je to semeniste chudaku, co se jinde nevyjadri, tak aspon tady, coz? Zaprdenci co nic neumi a slovo demokracie si pletou s anarchii.

Comments are closed.