Líbilo by se vám

Líbilo by se vám, kdyby byla Česká republika vyobrazena jako záchod? Na oficiální prezentaci jiné členské země spolku, jehož je ČR členem? Mně ne.

A to nejsem žádný přehnaný vlastenec.

Stejně tak by se mi nelíbilo, kdyby byla Česká republika reprezentovaná např. rudou hvězdou na ostnatém drátě (srovnej s vyobrazením Německa).

A taky by se mi nelíbilo, pokud by ČR byla zobrazena jako parta hochů, co spolu mluví a ještě se navzájem podvedou (srovnej s Topolánkem, Vondrou a Černým).

18 thoughts on “Líbilo by se vám”

 1. Tak uz sem konecne po dvou dnech dostala Tvou odpoved, jakej je Tvuj nazor na Entropu a musim rict, ze se s mym dost shoduje. Mně by se nelibilo ani to, kdyby mou zemi zobrazili jako zalitou betonem..jestli nekdo z Vas chapu, co tim chtel DČ rict, at mi da vedet. Co mi prijde nejtrapnejsi je to, ze DČ tvrdi, že to neni zadna svastika. Kdo mu to dneska veri? Prijde mi uhozeny, ze jeste ve st byl DČ hroznej rebel, kterej vsechny dostal a uz ve ct se kal, omlouval, navrhoval prekryti plachtou, vydloubnuti problematicky zobrazenych zemi, vraceni penez apod. Kdyz jde tak proti proudu, mel by si za tim aspon stat. Jinak je to nejen lhar, ale i slaboch.

 2. Děkujeme všem komentátorům, kteří napíšou komentář aspoň dvojnásobné délky, co má článek…

 3. Taky se o tom chci uslintnout, ale sem línej.
  Nelíbilo by se mi to. A právě v tom je ta Entropa výborná. Je to art, čeří vodu, rozpoutává diskuze, nasírá, baví,…atd. Prostě dělá přesně to, co bych čekal, že umění v sídle evropskejch hlav dělat bude. Entropa rulez.
  Jinak jako dílo to neni hezký, imho je to spíš ošklivý. Ale koho to zajímá, když jiný účely to plní na jedničku.

 4. Nějak nechápu, proč bych měl platit monstrsebepropagaci nějakýho čuráčka.

 5. Ne. Ten článek je o tom, že Černý a Vondra jsou sráči. A Topolánek, vzhledem k tomu, že Vondru okamžitě neodvolal, taky. (Všichni tři teda i kvůli jinejm věcem.)

  Kdyby to nebylo za moje peníze, nestálo by mi to za komentář.

 6. Predevsim to byly Bakolovy prasule a jestli je DČ aspoň trochu rovnej, tak vazne ty prachy, co mu na to dala vlada vrati, jak rek.

 7. Čekala jsem, že v Německym vyobrazení bude aspoň nějakej jouda vždycky hledat svastiku, nehledě na to, že se vždycky najde nějakej jouda, kterej ji tam vyobrazí:-) Noaco, jednou si to podělali, tak ať si to vyžerou až do dna:-) Stejně jako si my vyžereme naše sympaticky naivní předsednictví.
  Hádanka: Ve kterém seriálu zazněla věta:”Jsem sympaticky naivní, jsem sympaticky naivní!”
  Nápověda č.1: Jdu do lesaa, jdu do lesaaa…

Comments are closed.