Na běžkách do věčných lovišť

Radek si na dnešní den naplánoval se svou manžížalkou romantickou vyjížďku na běžkách. Přimotal jsem se k tomu, ale to jsem, milé děti, vůbec neměl dělat. Dneska jsem totiž ještě daleko mrtvější než včera po hokeji. Dneska jsem totiž mrtvej důkladně. (Škoda, že tu nemám smajlíka mrtvosti.)

Jestli existuje na těle nějaký sval, který mě nebolí, tak ho neznám. Před chvílí jsem si to totiž počítal, a bolí mě jich všech 656 od abdomenu po žvýkací. Dokonce mě bolí i srdce :)

Cestou jsem si všiml několika zajímavosti. 1) Evička není jediná znásilněná manžížalka, kterou manžel proti její vůli nutí běžkovat. 2) Mám nejoriginálnější a nejfinštější běžky značky Järvinen. 3) Nejsem sám, co to vůbec neumí. 4) Nejsem sám, co má vyplázlej jazyk ne až na vestu, ale až na poklopec. 5) Krajina pokrytá sněhem má něco do sebe.

Radek nezklamal a předvedl šoumenské číslo (začíná zdatně konkurovat Machysovi). Cestou zpět píchl kolo u auta. A taky tvrdil, že si to prej máte oloupat doma a pak si to dát do igelitky… :?:

***

Ale už radši k veselejším věcem. Včera dávali Zemanův nekrolog, v němž sice nezaznělo nic důležitého, ale zato spousta mouder. Třeba shakespearovské: I růže zvána jinak voněla by stejně. Tedy i euroústava zvána jinak jest svinstvem socialistickým!

8 thoughts on “Na běžkách do věčných lovišť”

 1. Jojo, jak říká Martin, bylo to dneska opět supr. Taky mě bolí všechno. S tím autem… zhruba nad Kauflandem ve Varech na objezdu jsme v autě najednou uslyšeli tupou ránu a že se tedy podíváme. Pravé zadní kolo syčelo, takže jsme ho pěkně rychle vyměnili, jako v F1. Později u Makara nám mechanik podal asi 6 cm dlouhou věc podobnou šroubu. Do pneumatiky byla zaražena hlavičkou napřed… :idea:

  A na božáku jsme potkali snad úplně každého: tom eberl, tom viktorin, honza jiříček, fenomenální fába atd :)

  jakej byl čaj, martine?

 2. Heh, hlavičkou napřed? Tak to už fakt chce kus kumštu, ne? :)

  Rychle jako v F1? Já slyšel (z důvěryhodného zdroje), že prej jako Pat a Mat ;)

  Nedal jsem si čaj, ale kafe. Bylo hnusný a drahý. Coca-Cola byla dobrá, ale drahá. Polívka ušla a cena byla solidní. Pizza napůl byla dobrá, cena ještě šla. A byl tam obrovskej vlkodav. :cool:

 3. Jéé, pizzu bych si taky dal!
  Jakejpak pat a mat! Bylo to velice rychlé. Problém je v tom, že Evička zásadně nechválí.
  No a ke kumštu – stačí dostatečná rychlost. Mechanik říkal, že z pneumatiky takhle jendou vytáhl nůžky… :grin:

 4. Evička zásadně nechválí? Nechytla to od tebe? :mrgreen:

  Tak to máš teda co dělat, abys ty nůžky překonal ;)

Comments are closed.