Něco o Shit happens!

No, rád bych řekl, že se můj blog nezměnil jenom na odkazovník, i když to tak poslední dobou vypadá. Mám chuť psát, ale nějak nemám sílu. Ono 34 hodin týdně ve škole, kde píšete tři prověrky z jednoho předmětu tejdne, člověka položí. Navíc jsou tu opět kauzy s němčinou, které sahají až do nejvyšších pater.

Ale přece jenom bych se rád zmínil o novinkách na Shit happens!. Prozatím jsem odstranil Myšlenku dne. Zda se ještě vrátí, nechávám pro tuto chvíli otevřené. Na její místo se dostala zajímavější věc, po které jsem toužil už aspoň dva roky. V Novinkách ze světa se ukazují odkazy, které považuji za zajímavé a každý by si je měl přečíst. Takže je čtěte. Čas od času zrekapituluju, co jsem do nich dal. Novinky mají i vlastní RSS kanál.

No, anketu jsem vyměnil, protože v té staré se nedaly používat znaky s diakritikou. Tuhle ale zase neumim přimět k poslušnosti, aby vypadala tak, jak chci já :).

No a pak jsem si přidal Search meter, takže teď mám přehled o tom, co tu kdo vyhledává. Ostatní pluginy, co jsem zkoušel, mi nefungovaly. Spíš jsem je neuměl zprovoznit, hehe.

(update date=”3011″) Ještě jsem zapomněl na obrázkovej plugin. Vyzkoušejte ho kliknutím sem. A neotvírejte to v novym okně, holomci!(/update)

Jo a dneska jsem se byl projet na kole. V Krásně byla mlha tak hustá, že by se dala krájet. V Lokti jsem pak sněd müsli tyčinku, kterou s sebou vozim už zhruba dva roky — a světě div se, byla výborná!