Nejvýstižnější výrok

Mirek Topolánek k Petru Nečasovi:

Podívej se na ně, jak se rozhlížejí a sledují, jestli někdo nezvedl ruku, kdyby ji zvednul, tak mu ji snad stáhnou. Svobodná demokratická volba? Jděte do prdele všichni.

zdroj: http://tomas.krause.cz/

13 thoughts on “Nejvýstižnější výrok”

  1. Jak se při dnešním zvedání rukou Jacques neustále otáčela a dokonce VSTÁVALA :shock: , aby zkontrolovala, kdo jak volí….něco tak nechutného jsem už dlouho neviděl, možná až na Paroubka, který seděl “náhodou” hned vedle ní. :roll:

  2. Kačenka Pajerová-Žaková-Burzíková je úplně normální svazačka. K zeblití.

  3. Kacka nejen ze neustale ocumovala svoje kolegy, ale kdyz se nahodou o necem jednalo neustale si s nekym psala. Asi ma novej job – stala se za tech par hodin dopisovatelkou NY Times, jinak si to neumim vysvetlit..ted uz sem nad veci, ale v pa a so sem kvuli tomu uplne vylitavala z kuze a neverila vlastnim ocim :!:

  4. Taky vám “dočasný” předseda Vlček připadá jako hrozný ňouma? :smile: Někdy je mi ho až líto :smile: Člověk, který má jistě vlastní názor a zásady, ale nechává sebou absolutně vláčet vedením strany. Přitom bych o něm řekl, že je to v jádru velmi slušný člověk. Bohužel příliš slabý.

  5. Vlček ani nezná jednací řád sněmovny. Ještě že mu našeptávala Němcová a ze zálohy ho dirigoval Falmer. Kdo ví, jak by to jinak dopadlo.

  6. Ještě, že měli celou dobu zaplé mikrofony, přišli bychom o spoustu zajímavých poznámek :smile:

  7. Vlckovo puvodni povolani – traktorista – to zjisteni me dost uklidnilo. Na to, ze mam normalne nizkej tlak, tak v pa v jedenact vecer sem ho mela vysoko jako snad nikdy a naprosto verejne sem si prala, at ho sama Nemcova do druheho dne zadusi nekde v temny ulicce :smile:

Comments are closed.