Kdo mě zná, ví, že české novináře chovám pouze v největším opovržení. Tolik neprofesionality a svazáctví se v jiné profesi najde stěží. Přesto mě opět dokázali novináři překvapit. Je vůbec možné, že noviny pořádají soutěž v tom, kdo prezidenta k jeho životnímu jubileu víc polije sračkama?

Co dodat k tomu, co předvádí Mladá fronta nebo Reflex? To se fakt v redakcích nenajde nikdo, kdo by dokázal popřát hlavě státu aspoň trochu civilizovaně? No nic, ustálený pojem mediální mrdky říká všechno.

Samozřejmě, netřeba hledat příčiny příliš dlouho. Český novinář si myslí, že je nejchytřejší tvor na světě. Když s ním pak Klaus vytře podlahu, bolí to mocinky.

Rád bych na tomto místě panu prezidentovi popřál hodně zdraví i štěstí, co nejvíce sil a chuti do boje se socialismem všech barev a denominací a dobrou chuť u pravicového jídla na dnešním narozeninovém obědě. 🙂

Příliš se asi nesluší, aby gratulant oslavence o něco žádal — obzvláště, když oslavencem je prezident republiky — ale nemůžu si pomoct: Přál bych si, pane prezidente, abyste se polepšil, a přiznal otevřeně do médií, že Evropská unie je k hovnu a škodí nám. Že to napíšete do poslední kapitoly knihy, toho si totiž bohužel nikdo nevšimne…