Přilákejte švejrilu na prezidenta na grilu

prezidenta upečte a pak rychle a pak rychle…

Prezident

Game, set, match Mr. President

Měl to být spektákl jako řemen. Vždyť už ta jména slibovala podívanou. Prezident a proti němu neznámý učitel. No to má zvuk, co? Všechna levicová lůza (a co jí po republice je) se těšila s bojovným rykem, že prezident je srab a dostane na prdel. Hanák už předem nachystal tři články, že Klaus projel na celé čáře, Hartl pracoval na plné obrátky na průzkumech veřejného mínění. Nezávislých samozřejmě. Nezávislých na faktech.

Studenti z KU se těšili, až metali kozelce před fildou. Sosani si za domácí úkol sepsali otázečky. Stará komunistka Gajdůšková vytáhla slavnostní punčochy, co měla na vlastním maturitním plese. Zaoceánský učitel, aby ukázal, jak velký je to vlastenec, si vzal červenou kravatu s bílými puntíky, což byl jasný odkaz na Ferdu Mravence. Paroubek slastně pohladil svuj pupíček a dal si další vepřové koleno.

Páni, to byla prča! Jestli to mělo být grilování po emerycku, tak se to teda sakra nepovedlo. Diletantské otázky sosanů (někdy navíc čtené z papíru), naprosté neumětelství soudružky moderátorky a frázovitý Ferda Mravenec, odhodlaný ke každé podpásovce. Ani ten Štěch to nezachránil. Nelze se divit, že Klaus debatu naprosto opanoval a de facto ji sám řídil. Byl to Klaus at his finest.

Bylo to tak drtivé vítězství prezidenta, že dokonce Rudé Právo muselo napsat, že souboj dopadl remízou. A to je teda co říct. Pouze kardinální dementi typu kované komunisticky Šiklové mohou tvrdit, že Klaus byl defenzivní a prohrál. Nebo tihle Hvížďalové, kteří se modlí každé ráno k Havlovi, ti zase začínají “když si vypneme obraz a posloucháme jenom zvuk,…”. Podle Paroubka prokázal Švajner encyklopedické znalosti. To je zase jednou čurina, co?

A Moravec se nám urazil…

6 thoughts on “Přilákejte švejrilu na prezidenta na grilu”

  1. Svejnar se potrebuje akorat pekne prezentovat..Viz vcerejsi zazitek ze Slovace..umi jist i chlebicek..no a navic se stal filmovym hrdinou! Deset vterin kyve hlavou na Havlove porade. No, nadhera. A ta jeho Ferdovska kravaticka, no, sli sme do kolen…

  2. Navíc je podle všeho Švejnarovo občanství nulitní. Píše o tom dnešní Viditelný Macek.

  3. neměl jsem to štěstí a ten přenos jsem neviděl. netušíš, jestli je někde v arhcivu CT?

  4. vždycky, když du čtvrýho patra pro kafe, tak na posledním schodišti visej výtisky zejtřejšího čísla Deníku, a každej den tam nějaký téma, kde jsou proti sobě hlavy Švajnera a Klause a o něčem jako kecaj. švejnar tam má dyvcky nějakej plk o ničem (třeba dneska o tom: “že s korupcí je nutné bojovat, protože je to špatná věc. a protože je to špatná věc, tak je s ní třeba bojovat co nejvíc to de” – trochu mi to připomíná Černý barony) … naproti němu je výrok Klause, kterej dycky od někud vystřiženej (“Klaus Nez II. kap př. 2001/7: Když si představim, jak stát potírá korupci a jak by se to mělo dělat, tak se dycky začnu smát).. a pod tim je napsáno, že mu poslali otázky měsíc dopředu a že na to nestih kvůli pracovnímu vytížení odpovědít.. takhle už to je 14 dní, pokaždy to samý… a už jsem se třikrát polil smíchy.. jednou horkou čokoládou a dvakrát citronovym čajem.. taky horkym… když nesu kafe, tak zrovna ne-.. ..

  5. Predstava, jak se Machys polejva kvuli tem dvema cokoladou nebo cajem me pobavila desekrat vic nez Svejnar na premiere Obcana Havla :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Asi za to muze taky to, ze me Martin dneska cely den krmi tim, co je Machys vlastne zac :lol:

Comments are closed.