Svobodní mufloni

Byl jsem pozván na tiskovku Svobodných. Dostavil jsem se. A pak už jsem se jenom bavil tim, že novináři jsou ještě větší trotlové, než jsem myslel :mrgreen:

Svobodní

Některé přímo fascinovalo, kdo zaplatil šatnářům za to, že pověsili bundy na věšák, jiní novináři zase nepochopili, že petice za vznik strany není prezenční listina. Ohledně těch financí jsem měl sto chutí říct, že to financuje švýcarské konto, ale zdržel jsem se komentáře.

Dvě největší perly ale byly kikina z Novy v růžových hadříčcích, která působila jako pěst na oko, a osoba, která se Bena Kurase zeptala, proč je pravičák, když správný evropský intelektuál má být levičák :lol:

Potřebujeme tisíc podpisů, aby nás Íčkovo ministerstvo zaregistrovalo, tak neváhejte a přijďte se podepsat buď ke mně, nebo do CEPu v ulici Politických vězňů. Popř. si stáhněte petiční arch, podepište a pošlete. Díky.

23 thoughts on “Svobodní mufloni”

 1. to je ta Machova iniciativa? myslíš, že má reálnou šanci na úspěch…?

  jinak ten podpis přidám, až někdy půjdu kolem, tak tam zajdu.

  btw: jaká bude tvoje fce? ;-)

 2. Myslim, že má. ODSáky už nikdo volit nebude.

  Jinak je to ten Mach, ale ne machys.

  Moje funkce je ojakživa rostlinář :)

 3. konečně o SSO někdo z blogerů, co čtu, napsal :) Můžou tu petici podepsat i mladší osmnácti let?

 4. Prej se jako zkratka má používat Svobodní, ne SSO :)

  Nevim, jestli to smí podepisovat děti. Tobě ještě neni 18?

 5. Bych to podepsal, ale je s tim moc práce.. To už radši půjdu darovat krev.. :)

 6. Jen další plevel na naší politické scéně. Jednoho se po volbách zbavíme (zelení) a další přibude. Jestli jsem to pochopil správně, tak prosazují rozpojené státy evropské a Lisabon je pro ně něco jako Komunistický manifest :-). Naopak prosazují “svobodný a ničím neomezený trh” (Lisabonská smlouva) :-). Chápu to správně? No… Jak přehledné… Český pravicový lid má tedy opravdu výbornou a neprázdnou alternativu. Chjo, marnost nad marnost…

 7. já si myslím, že jak Topolánek začne dělat ještě větší pičoviny, tak voliče půjdou zpátky k němu… a tady ten experiment moc dobře nedopadne. možná se pletu, ale volič medián a teorie veřejné volby mluví jasně ;-).

  pravda a svoboda vedle free lunch nemaj šanci ;-)

 8. Voliči k Topolánkovi nepujdou. Voliči, kteří chtějí volit demagogy, tu na to maj už zavedený značky.

  Stránky — prej to bylo ještě mnohem horší. Jak se spěchalo, tak se prej nic nestíhalo. Jasně, že můžou bejt lepší, o tom žádná, ale podle mě nejsou zas tak strašný :)

 9. ty stránky docela ujdou, sice jsou trochu jednoduchý, ale podle mě to časem přide zlepšení, ne? :)

 10. Asi nemůžeš srovnávat web někoho, kdo je bez peněz, a někoho, kdo má milióny dolarů. Ne?

 11. když je Mach bez pěnez, ať nelez do politiky ;-).

  souhlasím s tím, že ODS je odepsána, ale podle mě Svobodní jsou bez šance, a to z následujícího důvodu: hlásají myšlenky (a já s nima souhlasím), kterými starý dobrý “Average Joe” opovrhuje — koho zajímá “spravedlivý a demokratický pro činnorodého člověka”? ;-). volič medián, který vše rozhodne, chce dostat co nejvíce, a tak půjde volit socany, protože toho nejvíce naslibují…

 12. v minulém kommentu mi nějak odpadlo slovo “stát” ve větě “spravedlivý a demokratický…”

 13. Zajímavý, že ODS dostala v posledních volbách s pravicovým programem 36 %. Voliči nejsou takoví oslové, jak se o nich s oblibou tvrdí.

  Nevím, kolik peněz má Mach, mluvil jsem o straně.

 14. programy nikdo nečte ;-).

  jenže poslední volby byly před zavedením 30,- u doktorů a vem si, jaký to mělo dopad na krajské volby… těch faktorů bylo asi více, ale vyhazov Julínka to snad jen potvzruje.

  líbí se mi ale, jak Topolánek fuckeje Klause ;-)

 15. Na krajský volby mělo dopad hlavně to, že Topolánek podved svoje voliče a místo programu ODS realizoval program zelenejch marxistů.

 16. Mně by zajímalo, jak vnímáš konkurenci Svobodných, Hamerského a kol.

Comments are closed.