To je zas nadělení

Už věřím tomu, že lidi klidně spustí soubor s názvem “Virus — neklikat.doc.exe”.

Včera, jak známo, byl 1. duben, alias Apríl. Přestože vás jsem se snažil pouze pobavit článkem o jméně nebohého dítěte Paris Hiltonové, cyklisty jsem se snažil nachytat. Dokonce jsem byl v této věci zaúkolován šéfem webu Radovanem (tuto informaci si zapamatujme).

Celý den jsem měl rozlítaný, a tak když jsem večer konečně usedl k počítači, rychle jsem prolétl všechna témata, co mě v tu chvíli napadla. Z přecedy Radovana si dělá srandu Evička, netřeba k tomu ještě zneužívat web bikeri.cz.

Lance Armstronga už jsem použil vloni. To byl článek, kterému mohl uvěřit naprosto každý. Byl bez nápověd.

Tím, že jsem vyřadil Lance Armstronga, jsem si připravil krušnou chvilku, protože jsem nevěděl, o kom psát. Chvilku jsem zvažoval posledního vítěze Tour de France Alberta Contadora, ale nakonec mě napadla Terezka Huříková. To je ono!

A tak jsem napsal článek se zcela bulvárním titulkem Doping: Tereza Huříková s dvouletým distancem. V článku se to jenom hemží nesmysly.

V původní verzi bylo ještě napsáno, že AF zkracuje název AprilsFools, ale to jsem považoval za hanebně trapné, protože článek mi připadá jasný i tak.

I kdybych přehlédl všechny nápovědy v průběhu článku (i na konci), tak nemůže existovat člověk, který by článku věřil i po této větě z citace: “Teď mi zbejvá jenom vytahat vás za ouško, protože jste se nepodívali do kalendáře a zase jste mi naletěli i přes ty všechny kraviny, co jsou napsaný v prvnim odstavci.”

A přesto se tací našli. Záhada.

Ale nebyl by to RF, aby tomu nenasadil korunu, když si sám nebyl jistý, jestli to není pravda. A to přesto, že mě k tomu navedl.

Nepsal bych o tom, kdyby mi do komentářů nenapsali, že to je “dost blbá sranda”, “blbebá sranda” a “trošku uhozené”. Podle mě se smí na Apríla vše. A myslím, že kdo se nechal nachytat na tohle, naletěl by, i kdyby první věta zněla: Apríl, vole, nevěř tomu! (Asi to vyzkouším příští rok :mrgreen: )

Jó, kdybych byl redaktor Wall Street Journalu a napsal bych zprávu, po které by newyorská burza padla o 50 %, tak neřeknu. Ale nevinný článeček a hned pěna u huby?

PS: Mě nachytal Pixy, ten starý lišák.

4 thoughts on “To je zas nadělení”

  1. Me se zase libilo, jak Radovan (toho si taky zapamatujme) Lukacovic po podhaleni jiste moznosti prodeje casti seznamu.cz, oznacil tuhle skutecnost za aprilovy zertik aktualne.cz, holt pekne to na nas zkousel ;)

  2. No, já jsem to letos s aprílem opravdu přehnal, takže jsem musel na kobereček k našemu nejvyššímu a moji nejlepší kamarádi mi vzkázali, že už k nim prý nemusím chodit… :???:

Comments are closed.