Topolánek vlastizrádce

Not in my nameTopolánek a Schwarzenberg podepsali euroústavu № 2. Proč to udělali, není jasné, protože oni to věrohodně vysvětlit neumí. Jisté ale je, že k tomu neměli žádný mandát.

ODS vyhrála volby i díky svému postoji k Evropské unii. Je naprosto skandální, že svůj názor otočila o 180 ° a že nyní dokonce používá argumenty socanů!

Nová smlouva, kterou Topol podepsal:

1) předává pravomoci do Bruselu
2) zhoršuje postavení České republiky a staví republiku na úroveň kolonie Brusele
3) nemá žádný demokratický mandát

…a proto neexistuje důvod, aby Česká republika takový papír podepisovala.

Cítím naprostou bezmoc. Jediná věc, kterou jsem mohl efektivně vyjádřit svůj odpor k EU a kterou jsem také udělal, totiž dát v národních volbách hlas euroskeptické straně, se změnila v přesný opak. Předseda této strany nejenže smlouvu podepsal, ale hodlá ji dokonce protlačit parlamentem bez ohledu na svoje dřívější sliby ohledně referenda.

U socanů jsme na to zvyklí, ale tohle je už trochu moc, pánové.

To bylo tehdá před léty, kdy Topol říkal euroústavě shit (správně), kdy v Parlamentu říkal Leinenovi Lenin (správně) a kdy se Zahradil všude vychloubal, že se vysral na d’Estainga a odmítl se účastnit taškařice kolem euroústavy č. 1 (zcela správně). Mávnutím kouzelného proutku jsou z nich podporovači s výmluvou tak trapnou a lacinou, že to ani nemůžu být pravda.

Ta jejich výmluva zní, že by padla vláda. Tuhle výmluvu ničím nepodložili. I kdyby byla pravdivá, tak radši budu mít dvouletou nestabilitu v suverénním státě, než stoletou stabilitu v kolonii.

Osobně bych dokázal překousnout neplnění slibů ohledně všeho včetně daňové reformy a byl jsem ochoten pro ODS znovu hlasovat. Ale tohle překročilo všechny meze. Hlas vlastizrádcům já dávat nehodlám!

EU je institucializovaný socialismus. Jako taková ani nemůže být demokratická. Požaduji vystoupení z EU.

Pokud bude nová euroústava ratifikována, odstěhuji se mimo hranice EU, protože já chci svůj život prožít v demokracii. Ne v nějaké eurokracii.

Odmítnutou euroústavu bych vyměnil i za radar, i za Klause na Hradě. A to jsou nějaké oběti!

K prohlédnutí:
Objevení eurobubáka Klause
NE euroústavě
EU ~ SSSR
Události, komentáře 13. 12. 2007
Petr Mach: Poslancům a Senátorům o Lisabonské smlouvě
Arthur Dent: Jsem připraven říct NE

12 thoughts on “Topolánek vlastizrádce”

 1. O tom odstěhování také uvažuji. Zcela seriózně. Už jsem to nadhodil Markétce. Kamarád se odstěhoval do Austrálie a nemůže si to vynachválit. Stále více přemýšlím o smyslu setrvání v této zemi a na tomto kontinentu.

 2. Já to taky myslim úplně vážně. Ohne Scheiß, jak říkáme my Češi. A když už se stěhovat, tak proč se nepodívat na index ekonomické svobody.

  Tenhle žebříček je od Heritage Foundation a vychází tu Austrálie dokonce líp než Zéland, kterej je na tom nejlíp (nepočítaje Singapur a Hong Kong) podle Fraser Institutu (nebo českého Liberálního institutu). Jejich žebříček jsem našel tady (stránka 38). Své k tomu doufám řekne kolega Havlík.

  Takže Austrálie je každopádně sobrá volba, přestože tam teď vyhráli socani. Ale s ženskejma bejvá problém, ne? Ty se málokdy chtěj stěhovat od maminky :)

  Aha, tak ono je to sakumprásk na Wikipedii, akorát ten žebříček od Heritage Foundation je z loňska (ČR si pohoršila o 10 míst, to by mě zajímalo proč):
  http://en.wikipedia.org/wiki/Index_of_Economic_Freedom#Current_ratings

 3. Na to, ze mas za sebou minimalne jeden semestr prava, je docela smutny, ze nevis, jaky jsou znaky ustavy. To, co podepsali v Lisabonu je smlouva!

 4. Ja se Ti, ale smat budu, kdyz te smlouve budes rikat ustava. Ukazuje se pak akorat to, ze o ni nic nevis..

 5. Nešť. Pokud se někdo chce nachytávat na bruselskej newspeak, ať tak s klidným svědomím činí. Ale mě z toho vynechte.

Comments are closed.