O politice už nejde blogovat

Co může bloger glosovat na naší politické scéně? Vždyť je to celé tak absurdní, že o tom nic vtipného nejde napsat.

Jak je možné, že předseda TOP09 (= Topolánkovi Obchodní Partneři) se prohlásí za velkého vlastence, když každé malé dítě ví, že právě tento člověk je hlavním strůjcem vlastizrady jménem Lisabonská smlouva? Teď už (naštěstí?) není doba, kdy se vlastizrádci věší na kandelábr, ale do pr…(tam) takového farizeje můžeme nakopat zcela jistě.

Ono je to celé vůbec takové podivné, nebo spíš typické pro naši politickou scénu. Dva politici, které jejich strany už nechtějí, založí partaj s hnusným logem (a při změně loga dokážou nemožné a udělají ještě hnusnější) a havlovci v médiích jsou z nich na větvi. A ještě o nich říkají, jací to jsou konzervativci.

Probůh! V jaké definici konzervatismu se praví, že konzervativec je ten, kdo dělá v Bruseli Jasánka?

Co napsat k tomu, že tady ODS s ČSSD spustila velkou koalici a nikdo je s tím nekonfrontuje? Tyhle partaje si složí vládu, vyjádří jí důvěru, společně prosadí socialistické výdobytky jako je Lisabon, šrotovné nebo antidiskriminační zákon a nikoho to nezajímá? Nikomu to nevadí?!

Podle jaké definice je ODS pravicová strana? Podle jaké definice jsou státní záruky za hypotéky pravicové? A podle jaké definice není Vodrážka úplně vypatlanej?

Korunu tomu všemu dodá jako vždy Emanuel Moravec, krycím jménem Václav. Už ani nemám sílu na to, abych tu jeho nedělní socialistickou agitku vydržel aspoň tu jednu hodinu, ale co jsem zahlídl v těch několika okamžicích, co jsem ze zvědavosti nakoukl, tak to mi vyrazilo dech. Na jedné straně neznámý ?úřednický? ministr a proti němu někdo z ODS nebo ČSSD. No, tak tomu ovšem říkám duel. Velká koalice proti velké koalici. Ti si určitě půjdou po krku. OMG!!!

Nebo už vidím eurofila Kohouta, který je životně závislý na bruselských pašalicích, jak dělá v Bruseli brajgl kvůli vízům. Poslední, co tenhle člověk potřebuje je udělat špatný dojem na bruselský eurohujeriát.

V Kanadě si nevšimli, že Česká republika není nějaký kmen v Africe, nýbrž členský stát NATO, EU nebo OECD (tedy jeden z nejvyspělejších států světa). Jak můžou dát vízum komukoliv z takové země? WTF?! A tak bude Evropská komis podávat každý sudý rok 1. července Evropskému parlamentu, přesně jak jí ukládá nařízení EU č. 539/2001 (viz).

Poté, co John Major podepsal Maastricht, vystoupil z Konzervativní strany Velké Británie jeden poměrně známý politik. Že dělá svoji práci víc než dobře, je nepochybné. Vždyť jinak by mu soc. doc. Havel nevěnoval celý článek na blogu a nenazval by tohoto pravého anglického gentlemana fašounem. Jméno toho politika, co nesnáší bruselský socialismus je Nigel Farage.

Rozumím tomu velmi dobře, že pro marxistu Havla je nebezpečný reakcionář každý, kdo nehlásá střílení kulaků, ale že by přece jenom Farage byl fašoun? To mi hlava nebere.

Na tom videu mě snad nejvíce zaujal výraz té dámy na konci, která má z toho Barrosa (nebo z eurofangle?) snad orgasmus nebo co. (Btw, tyhle titulky jsem nedělal já. Proto jsou tak zprzněný, chtělo by se dodat… :-/)

No a perlička ze Strany svobodných občanů. Mezi hloupějšími spolustraníky je právě moderní za všechno špatné (kuriózně i za to dobré, jenže oni neumí poznat, co je co) ve straně kopat do Jiřího Payna. Nepotvrdila se stará blogerská legenda, že nejvíc blbců je v Brně. Zdaleka nejvíc jich je v Moravskoslezském kraji. Ostrava je sice region razovity, ale tohle je až moc.

Svobodní měli nejhorší výsledek právě v Moravskoslezském kraji, což může být způsobeno lecčím. Nejlepší výsledek v rámci tohoto kraje mělo Bruntálsko, kde ovšem kampaň vedli chlapci z kraje Olomouckého. Signifikantní.

A o tomhle má někdo blogovat? Nedá se to někde vypnout?

7 thoughts on “O politice už nejde blogovat”

  1. Lídrem v Praze bude Mach, anžto se jako jediný přihlásil do primárek na lídra v Praze. Snad jsem nevykecal něco tajnýho :)

  2. Machys jdi si nafackovat za roh ty slepý chudáku myslíš že když se tady prez internet budeš dělat na ženskou že ti vyroste ? tvl větší debilitu sem jak živ neviděl a pak má tahle unie fungovat když je tu spousta lidí se zakrnělím mozkem co sedí jen u pc a nadavaj na ostatní tfuj na tebe.

Comments are closed.