Ken FAIL

Ken se vyboural na kole a v nemocnici na něj vypotřebovali veškerou niť.

Vodrážka

Z článku jsem se dozvěděl, že jel po silnici. Zcela upřímně nechápu, co se muselo odehrát, že skončil takhle. To do něj snad napálil Paroubkův 18-Wheeler v aspoň 100km rychlosti a ještě na něj zpátky zacouval, ne?

Díky tomuto incidentu jsem ale objevil toto video a oněměl jsem…

Nevim, kdo Vodrážkovi poradil, že má mluvit obecnou češtinou, ale zní to příšerně. Obzvlášť s jeho těžkopádnym škrobenym projevem. Tenhle člověk asi nebude zrovna rétor.

Nevim, co to je startovací byt, ale žádná Praha 13 nemá co stavět byty. Od toho tady snad jsou stavební firmy, kurwadrát!

V mladých lidech je budoucnost? WTF?

Pokud Vodrážka nechce, aby jeho děti vyrůstaly v zadlužený zemi, tak nechápu, proč na podzim podpoří rozpočet se sekyrou 135 miliardiček. To jsou vlastně jenom takový drobný, což?

Zajímaj ho nový stavební technologie? Poslance nemaj žádný technologie co zajímat, má ho zajímat vytvoření takovýho legislativního prostředí, aby nový technologie zajímaly firmy.

“Praha musí bejt městem pro mladý.” Takovej hybrid mezi nespisovnou a až knižní češtinou by nedokázal vymyslet nikdo normální, tak může mluvit jenom zmrd. A ptám se: Proč by měla být Praha město pro mladé?

Vyblitost barev toho klipu mi neskutečně pije krev.

Z klipu jednoznačně vyplývá, že Vodrážka je nezkušený cyklista, na kterého když na silnici bafnete, tak sebou mrskne do škarpy. Nemá tretry, sedí na kole jak vosa na bonbóně — takže v tomto světle nejsou jeho poranění až tak mystická. Podobně končí každý, kdo svého oře neovládá, ale přitom si myslí, že je druhej Robbie McEwen.

“Lepší je projec’ přecpanou Prahou na kole.” To je moudro. Chtěl bych si dát s Kenem závod, kdy on pojede z Chodova na Muzeum na kole a já metrem. Uvidíme, kdo to dokáže projec’ rychleji.

“Potřebujeme daleko víc cyglostezek a dopravy v souladu s životním prostředim.” Kdybych nevěděl, že Ken je Čech, musel bych si podle jeho ústního projevu myslet, že je snad Rusák. Ta věta je po obsahový stránce tak debilní, že snad ani nemá cenu jí nějak rozebírat. Akorát by mě zajímalo, kdo konkrétně potřebuje víc těch cyglostezek. Já ne. (Asi proto jsem taky nevolil ODS.)

“Já chci hájit zájmy všech Pražanů.” Kdo mluví stylem ostravskýho štajgra a pak řekne hyperformální slovo Pražan, tak si zaslouží dostat přes držku. Slovo Pražan jsem neslyšel ještě nikdy ani od lidí, co mluví pořád spisovně. To může taky říct jedině zmrd. Naštěstí slovo Sokolovan nikoho ani nenapadne. BTW, obyvatel Karlových Varů je Varan? A jinak poslanec samozřejmě není žádný krajský vyslanec a jeho úkolem není vybojovat co nejvíc peněz pro svojí Prahu, nýbrž spravovat co nejlépe veřejný sektor České republiku jako celku.

Jsem rád, že i poslanec PČR si vždycky najde čas na svoje jedno pivko. Tížilo by mě totiž svědomí, kdybych si myslel, že poslanec někdy dokonce musel pracovat celý den tak, že nevěděl, kde mu hlava stojí a svoje jedno pivko nestihnul.

Řešení, woepyčo!

Na závěr jedno poučení pro podobně zručné cyklisty, jak se na kole správně padá a jak se na kole správně udržet (2 v 1):

PS: Vím, že je ostuda dělat si takhle srandu z mentálně slabých jedinců, ale nemohl jsem si pomoc’.

Update: D-FENS to vidí podobně.

5 thoughts on “Ken FAIL”

  1. To víš, že poslední scénu toho klipu točili těsně před tou nehodou? :)

  2. By mě zajímalo, kde se v tobě bere takový nenávistě :shock:

  3. Jaký nenávistě? Že se Ken vyboural, to mě mrzí, ale ten klip je tak děsnej, že jsem ho musel popsat ;)

Comments are closed.