Krátce ke slovenským volbám

Předně, ty volby byly pěknej ficák! Robert Fico zaznamenal se svojí stranou podobnej landslide naposled v roce 1986.

Fico má většinu a může si tzv. dělat, co chce. Pokud by tedy náhodou neexistovala instituce, která vymýšlí 84 % zákonů, které na Slovensku platí a nad kterou Fico nemá kontrolu. Oh wait, taková instituce existuje! Fico se může třeba na hlavu stavět, ale zákony se dneska tvoří v Berlaymontu v Bruseli, ne v Národní radě někde v Blavě.

Radičový s Dzurindou posílám velikánský gratulki. Shodili vládu, Barrosovi olízali paty a ta jejich partaj se málem nedostala do parlamentu. OLOL největší.

Jsem rád, že se do parlamentu znova dostal Richard Sulík a jeho SaS. V tomto rozhovoru jsem se Sulíka ptal, jestli SaS může porazit SDKÚ. Málem se to podařilo. Ale když jsem se na to tenkrát ptal, myslel jsem, že obě strany budou mít aspoň o 10 procent víc, himlhergotaleluja!

Na slovenskýho Václava Moravce se dá koukat mnohem líp. Posuďte sami:

Jinak jsou teda slovenský povolební kecy přesně stejný jak ty naše. Asi je to mezinárodní. Takže příště se nebudu bát sledovat ani japonský povolební studio.

Když se přihlásila reportérka ze stanu štábu strany Most, kde všichni včetně předsedy Bugára trsali a řekla, že vůbec neslyší, na co se jí ze studia ptali a že před chvílí v tom stanu hrálo maďarský techno, myslel jsem, že to je největší perla dne.

Ovšem za chvíli to překonal Mikuláš Dzurinda výrokem: “Když jsem lídr kandidátky, nedám si ani malé pivo. Letos jsem ještě alkohol nepožil.” V tu chvíli jsem myslel, že mě sledování toho pořadu zabije. :D

Ještě taky Čarnogurskej řek, že KDH má blíž ke Směru než k SaS. To je to fakt takovej blb?

Slovenský slovo stávka znamená něco jinýho než český slovo stávka. Vůbec jsem nechápal smysl těch vět. Až pak mi to došlo. :)

Těm Slovákům to sčítání šlo jak lačnýmu sraní. U nás je to do tří hodin sečtený skoro všechno, jestli se nepletu. Ale tady jsem čekal od deset až skoro do tří, než bylo sečteno 40 % okrsků a SaS se konečně přehoupla přes 5 %. Pak jsem moh jít s klidnym svědomím spát.

Do parlamentu se dostala tupá husička Magdička Vášáryová. To bude něco.

Naopak se tam nedostal Jánko Slota, takže jsme přišli o spoustu srandy… Ale pořád platí, že bysme měli naskákat do tankoch a Brusel srovnat se zemí.

Igor Matovič se překroužkoval z posledního místa na první. :) Šoumen.

Štěpán Kotrba, tvrdej arcikomunista z webu poblisty.cz ráno prohlásil: “Problém je, že v české politice nevidno žádného Fica… Sobotka to není a nikdy nebude. Michal Hašek možná.” Bliju!!!

Nějakej týpek se na FB SaSu rozčiloval, že kvůli nim vládne Fico, tak jsem mu napsal komentář v tomto znění: “Blb.” A toto následovalo:

 

A jinak doufám, že Slováci maj dobrý vychování, a poslední zhasne.

9 thoughts on “Krátce ke slovenským volbám”

  1. Děkuji Peteru Mindzimu, dlouho jsem se tak nezasmál :smile: a dále navrhuji změnu v infu: Píše Martin Pánek, zasran bez názoru.

  2. ad delší doba sčítání v SR – když oni tam ty hlasy asi opravdu počítají. :grin:

  3. hm, koukam, ze Kotrbovi ten odchod blistu moc dlouho nevydrzel… :roll:

Comments are closed.