9 thoughts on “Maturita: Jak na to”

 1. supr návod a vtipný článek (nevím, jestli seš takovej klikař nebo tak prudce inteligentní… :wink: )… tak snad dopadnu stejně :grin:

 2. On je hlavně děsnej hovnař a strašně kecá.. Se šprtal od rána do večera a pak akorát hází machry :)

 3. Ivy: Klikař nejsem. Jenom jsem věděl, že od maturity se nevyhazuje. A byl jsem v klidu.

  Zdenis: Leda hovno.

 4. No to se sice nevyhazuje, ale člověk by měl mít větší ambice než jen tu maturitu “udělat” :razz:
  A jak to teda bylo? Šprtal nebo nešprtal :grin: ?

 5. Ivy: To by mě zajímalo proč. Co si koupim za ty lepší známky? Jak zužitkuju ten čas strávenej s tim navíc?

  Samozřejmě, že nešprtal, protože znám hodnotu svýho času ;)

 6. Ze lepší známky si sice toho moc nekoupíš, ale v některých věcech vítězí nad pěnezi a investovaným časem a úsilím dobrý pocit :razz: teda u mě :wink:

 7. No tak já ti tvuj pocit neberu. Ale pro lepší pocit si radši koupim pivo, než abych kvůli němu (pocitu, ne pivu) ztratil měsíce života. Nemluvě o tom, že mít dobrou známku mi nepřipadá jako nějakej povznášející pocit…

 8. Člověk by se na maturitu měl šprtat jako na nic jiného, jelikož je to nejlepší zkouška. Potom totiž už člověk studuje jen svůj obor a stává se z něj jednosměrně zaměřená troska. Přínos je v tom, že člověk více ví. A pak, jak říka prof. Bouška, umí dětem odpovědět, proč to a to. Bez gymplu a bez maturity by to človek umět nemusel.

 9. Člověk by se na maturitu neměl šprtat vůbec, protože to je nejlehčí zkouška a nejvíc na hovno. Absolvování maturity souvisí s předchozím studiem na gymnáziu jen velmi velmi volně, pokud vůbec. Tím, že se člověk bude šrotit na maturitu, se toho rozhodně víc nedoví a víc toho vědět nebude.

Comments are closed.