Nelíbí se mi Terminátor

Terminátora I jsem viděl poprvé (a snad naposled) letos. Žádného jiného Terminátora jsem nikdy neviděl. Nevím, co bych na Terminátora říkal v roce 84 — i když si myslím, že to je nasnadě –, ale v roce 08 je to naprosto jasné. Ten film se mi nelíbil ani za mák.

Vyslovil jsem tento kacířský názor. Ten film nemá napětí, děj, logiku, efekty ani roštěnky. Prostě věčná škoda času na ten film koukat.

A dozvěděl jsem se na sebe, že jsem demagog jak mám ve zvyku, cucám si z prstu další svoje nezpochybnitelný pravdy, měl bych se omluvit za hovínka, co mi vypadly, že jsem komentářová služba, sprostě lžu a aspoň proklamuju, že hlásim ke svobodě slova (WTF?). Nejhorším mým prohřeškem proti etice je, že se mi líbí Gilmorova děvčata (ten seriál, ne protagonistky).

To vše jenom proto, že se mi nelíbí Terminátor.

Nevěříte? Věřte ».

10 thoughts on “Nelíbí se mi Terminátor”

 1. Terminátor je sračka. A navíc si myslím, že je Arnold S. gay! Otázka je, platí-li to i o jeho fanoušcích. To by totiž vysvětlovalo tu averzi k děvčatům – nejen ke Gilmourovým… :-p

 2. Hosti je nějakej jeho nabíječ, nebo další z jeho právě vytvořených přísluhovačů? :)
  Klucí jestli se chcete koukat na telku, páč tam v ní jsou pěkný holky(stejně vám to nevěřím, pózeři jedni :)), tak vám doporučím v dnešní době něco lepšího, stači zadat do vyhledávače “xx*x” nebo “big tit*s”…i když ve vašem případě spíš “ana*l org*y” či kombinaci slov “di*ck” “as*s” a “cum*shot” :D

 3. Napětí docela má (na svou dobu)

  Děj také (vzhledem k tomu, že se tam pořád něco děje) – má to začátek, prostředek a konec, střih tam nikterak zvlášt nehapruje, má to spád, není tam moc hluchých míst.

  Logiku bych tam ani nehledal, vzhledem k tomu, že je to akční sci-fi založené na cestování časem, kdy robot z budoucnosti, co vypadá a tváří se jako rakouský kulturista ze sedmdesátých let přicestuje do minulosti zabít ženskou a nepovede se mu to, protože ač robot, tak zaměřovací systémy má nahovno a nedokáže se trefit… atd. Je to prostě normální akčárna, scifárna, poplatná tehdejší době, všem těm rambům, komandům apod. Stejně tak bys mohl hledat logiku ve Star Wars.

  Efekty mi přijdou poplatné tehdejší době a na to, že v tom robotovi nakonci nebyl člověk, se to hejbe víceméně slušně. Prostě CGI tehdy ještě nebylo, jsi moc zmlsanej. Podívej se na první dva díly Robocopa (1987, 1991 tuším), jak tam rozhýbali toho robota-záporáka. Taky žádná sláva.

  No a roštěnka tam byla jenom jedna a ta měla dost debilní učes ala 80 léta, takže nebyla ani moc sexy. Je to film hlavně o robotovi a jeho svalech.

  Hele, to je spíš srdeční záležitost. Když jsem to tenkrát viděl poprvý, čuměl jsem na to s otevřenou hubou jak vrána do pekáče. Stejně jako na Ramba. Když dneska vidím Rambo II., tak se musím chechtat.

 4. Když jsem to sledoval, moc napjatej jsem teda nebyl :)

  Děj je: Přinde Švarcík, všecko vystřílí a na konci ho sundaj. To mi taky nepřijde moc vymakaný :)

  Star Wars taky nemaj logiku, to je fakt. Ale myslim, že maj narozdíl od Terminátora všechno ostatní, takže je celkem zábava se na ně koukat.

  Je možný, že jsem zmlsanej, ale pohyb toho robota mě iritoval, kdykoliv byl na scéně. Nemoh jsem si pomoct.

  Myslim si, že tady jsi uhodil hřebíček na hlavičku. Kolik ti bylo, když jsi to viděl poprvý? Asi jsem to viděl moc starej a nemohlo mě to při nejlepší vůli oslovit. :)

 5. Dík za tip na tu diskuzi. Nevim, jak Terminátor, ale Rothbard má něco do sebe.

Comments are closed.