Odhalení desperáta

Jejich revírem je dálnice, jejich tempo je vražedné, jejich protivníci jsou překupníci kradených aut, vrahové a vyděrači. Muži z Kobry 11 pracují ve dne v noci. Jejich úkolem je chránit naši bezpečnost.

Zatímco ve čtvrtek byl odhalen Pirát silnic, byl jsem včera odhalen i já.

Přejel jsem hranici na bývalém hraničním přechodu Svaty Kric (jak říkají naši němečtí přátelé Svatému Kříži). U silnice číhalo auto a v něm dva pánové s nebezpečným pohledem. Ani jsem se nenadál a už mi byli v patách.

Jeden z těch týpků mi zaťukal na okno a něco mi ukázal asi tak na 1/100 sekundy. Mohla to být průkazka policie přesně stejně jako včerejší lístek do kina, protože jsem to vůbec neviděl.

Ukázalo se, že pány od policie zajímá můj kontraband. Pořád něco mluvili o drogách, projeli mi všechny průkazky v peněžence. Nejvíc starostí jim udělala prošlá slevová průkazka na vlak/autobus, ze který jsem si dovolil utrhnout fotku a dál jí na současnou. Zkrátka zlosyn hadr.

Jak by řekl ostravský Jarin, prohlídka skončila takym malym interviju — co pry robim esi kuřim a co piju. Pak ještě jednou vyjmenovali všechny dobroty, co sháněj, až jsem jim chtěl dát kontakty na Disco Stua, kterej na bílym prášku ujíždí od šedesátejch let. :)

Pak mě pustili a málem jsem přejel veverku.

Polizei, nese asi čaj.

3 thoughts on “Odhalení desperáta”

  1. Co se týče mě, tak já jsem se skoro urazil, že jsem musel předložit jenom občanku. Copak já s mým ksichtem nemůžu být desperát? A být děvčaty, tak bych si stěžoval na diskriminaci, že po nich nechtěli vůbec nic. :shock:

Comments are closed.