Rozhovor pro Economix

Na naší škole jsou dva školní plátky. Tak ten lepší z nich se mnou udělal rozhovor. Přečíst si ho můžete na straně 24 tady (pdf).

Ochutnávka:

V létě ti nakladatelství Lambert vydalo bakalářskou práci. Jak jsi toho docílil?
Nakladatelství mě oslovilo samo hned poté, co se na ISIS objevilo zadání mé práce. Jelikož nakladatelství vydává anglicky psané práce a tuto podmínku jsem splňoval, tak si mě vybrali. Nevím, čím dalším jsem je zaujal.

A když už tam budete, podívejte se taky na stranu 25. :)

9 thoughts on “Rozhovor pro Economix”

  1. S tímto nakladatelstvím jsem se také setkal – napsali mi, a ještě několika dalším přátelům (všechny emaily měly stejnou strukturu). Po pár emailech s Lambert P. jsem došel k závěru, že moji práci nečetli, a že obsahová stránka je ve skutečnosti nezajímá (stačí, aby byla v angličtině).

    Dokud se najde dost takových, kteří slyší na “zahraniční” nakladatelství a možnost propagovat se na Amazonu, pak jim ten byznys asi bude fungovat.

  2. Tebe už jsem tu dlouho neviděl. Asi máš pravdu… ale no a? :) Mně se přece nic blbýho nestalo. Naopak s tim můžu machrovat. :cool:

  3. Je asi dost naivni si myslet, “Naopak s tim můžu machrovat” – ty nabidky uz prisly skoro vsem, vsichni vedi, ze je to nesmysl, takze pouze plakatujete, ze jste nekomu sedl na lep.

  4. Na jakej lep? – viz reakci č. 2 – budete vypadat jako naivka, ktery se vychlouba nabidkou, kterou posila stroj temer vsem diplomantum. Alespon mym ano.

  5. Ahoj,

    taky jsem dostala tuto nabídku, hledám někoho, kdo u nich už knížku vydal a zatím jsem narazila akorát na Tebe. Mohl bys mi dát na sebe email, icq, prostě kontakt? :) Potřebovala bych poradit trošku a nechci to řešit takto veřejně. Dííky. K.

Comments are closed.