Zpackaná Transformace™

Milé děti, dnes vám poradím jeden zaručený trik, jak se projevit v jakékoliv diskusi jako debil.

Skutečně to může být v jakékoliv diskusi. Nezáleží na tom, jestli se mluví o chřástalovi polním, o regulačních poplatcích u doktora, nebo o bosonech (ne, to neni to zvířátko). Jedna věc spojuje všechny věci světa. Klaus.

Vždycky, když už nevíte kudy kam, nějak to sveďte na Klause. Pokud chcete vypadat jako kromobyčejný, tzv. intelektuální, blbec, doporučuji použít sousloví o zpackané privatizaci, nebo zpackané transformaci. Že ani o jednom nic nevíte, vám v žádném případě nesmí bránit tuto Peheho maximu použít. On o tom totiž z těch, co to říkají, neví nikdo nic. Kdyby totiž věděl, takhle blbě by nepindal. Q.E.D.

Ještě ale nebylo nade vší pochybnost prokázáno, zda je takové pindy na FSV učí.

PS: Své k tomu řekl i Misantrop.

12 thoughts on “Zpackaná Transformace™”

  1. Ekonomové o tom vědí svoje a takové sprosťárny neříkají. A pokud ano, tak s argumenty. Pokud máte ve škole přístup, doporučuji přečíst si tenhle paper od doktorandky z IES

  2. ale ten pejpr za to stojí, vážně. sprosťárny = “zpackaná transformace ™”

  3. Tos to teda vysvětlil :) . Stále mi totiž není jasné, jestli považuješ za sprosťárnu to, co jsem napsal já (a já jsem napsal: jenom debil “argumentuje” v diskusi o globálním oteplování zpackanou transformací — wtf?), nebo jestli považuješ za sprosťárnu právě toto nesmyslnou pseudoargumentaci.

  4. tak jako ty nemám rád argumentaci zpackanou transformací, sorry za nejasnost. ekonom by si právě neměl dovolit to, co katka husová.

Comments are closed.