Kenli @ Prague

No takže to vezměme od začátku, viď. Zůstal jsem v Praze, protože jsem se chtěl učit makro. Jenže za Petrem H. přijela kamarádka z Havaje, jež zove se Kenli Schoollandová. Bylo domluveno, že se jde do Blanice (hospody).

Já, Petr a Kenli


Tam jsem se tedy poprvé setkal s Kenli, jejíž táta Ken je americký ekonom, její máma Li je Číňanka. Ken a Li a dcera Kenli. Škoda, že mě i naši nepojmenovali tak, že by spojili svoje jména. Jmenoval bych se dost originálně :) . No a Kenli je světoběžník. Rodem z Havaje, studuje v Anglii, kamarády má po celym světě a jezdí je navštěvovat. Za svuj velmi krátký život (je mladší než já) stihla navštívit 35 zemí světa. Jenom v letošním roce např. Litvu, Gruzii, Ázerbajdžán nebo Česko :) . RE5TECP!

No a v hospodě jsme si s Kenli dali napůl havajskou pizzu (prej nic takovýho Hawaii nikdy nepoznala :) ). Nějaký to pívo a fotbálek. Já jsem v hospodskym fotbálku nehorázná lama. Ale Kenli, to je hotovej Beckham. Ona si jen tak mezi řečí zcela nevzrušeně střílí góly. Jak může holka (!) ze země, kde vůbec neznaj kopačák (!!), hrát tak skvěle fotbálek?!!!

Pak se začlo až moc machrovat s iPhonem, tak jsem radši šel spát.

Na sobotu bylo domluveno kafe u mě doma. Než se však uskutečnilo, neskutečně jsem se pronudil celým dnem. Večer jsem se šel podívat, kde že to začíná Velká Kunratická. Pak jsem si šel koupit večeři. Měl jsem to přesně načasovaný, že stihnu jídlo i úklid před tim kafem. Jenže oni přišli o hodinu dřív, takže jsem se nenajed a vypadalo to tady jak po výbuchu atomovky. (Asi tak jako právě teď.)

Popili jsme kafe resp. čaj a zhlédli jsme fotky, co guys nafotili v centru Prágle. Jenže Petr fotí do formátu NEF (bez prdele). Bůh ví proč to moje ACD See odmítlo zobrazit. Tak jsme stáhli asi tři programy z netu a ten třetí to uměl :). Kenli tvrdila, že tohle by se na Macu nestalo.

Což je samozřejmě přesně naopak. Pokud se vám na Macu stane, že vám něco nejde spustit, jste v hajzlu. S Windowsem si do deseti minut stáhnete free- nebo shareware aplikaci, která vám pomůže od nesnází. Na Macu si stáhnete leda tak roletu a můžete se jít klouzat.

Pak jsme šli na večeři na Petrův pokoj na Sázavu, kde se konaly nějaký těstoviny nebo co. A u toho do mě nalejvaly nějakej ruskej chlast. Nějaká rakija nebo co.

Na noc ještě přijel Milan, kterej se dožadoval azylu v mém pokoji. Tak jsem ho ubytoval. Obtěžoval mě asi do tří ráno a přitom jsem se potřeboval učit. A když ne učit, tak aspoň vyspat před Velkou Kunratickou.

Ráno přišla Velká Kunratická. Po závodě jsem se s Kenli a Petrem rozloučil a každý z nás žije šťastně až do smrti.

Podle posledních zpráv Kenli přežila “halušky party” u Slováků i přesto, že podle Petra byly nevalné chuti, a odletěla do UK.

Petrův zápis i s fotkama je zde »

PS: Byl to muj nejlepší víkend v Prase. Thx.

5 thoughts on “Kenli @ Prague”

  1. Nevim, co do Tebe lili, ale jestli to byla rakija, tak to je piticko puvodem z Balkanu a dost odporny.

  2. bezva spot ;-). koukal jsem na letenky na RyanAir a jak Kenli říkala, že měla zpáteční zadarmo, tak já našel letenky do Birmingamu zadarmo obě — platili by se jen taxes, které dohromady na jednoho dávaly nějakých 15 GBP. už jsem ji napsal, že nás může očekávat ;-)

Comments are closed.