Nabízíme vám pravici

Svobodní.cz

Strana svobodných občanů bude v podzimních volbách kandidovat samostatně.

V neděli byl na zasedání Republikového výboru ve Velké Bíteši schválen 25stránkový program a jeho dvoustránková verze zvaná volební poselství.

Vybrané části programu zde postupně představím a rozeberu. Mám za to, že je to velmi dobrý volební program. Překvapivě velmi liberální, a to jsem rád.

V Karlovarském kraji povede naši kandidátku Václav Jakl, bývalý starosta Chebu a bratr tajemníka prezidenta republiky. Já jsem na pátém místě kandidátky a těším se na vaše hlasy ;) .

Hlas pro Svobodné je hlasem pro jedinou pravicovou stranu v ČR.

Jako bonus další Nigel. S českými titulky.

8 thoughts on “Nabízíme vám pravici”

 1. Jakl je pro hodně lidí moc velká konzerva, takže bych se tim spojenim moc nechlubil, a co to je stupidní muziku na pozadí toho videa? Já myslel, že jste politická strana, ne Al-kajda.

 2. Machys: A to jako myslíš, že to video jsme dělali my? My jsme dělali titulky.

 3. dá se někde najít kompletní složení kandidátek? program je rozhodně vynikající, ale bude-li kampaň podobně nudná jako ta před EP, moc bych tomu nevěřil…

 4. Tak program idealisticky nerealistickej skoro jak ti tlučhubové na levo. Odvážná slova vyřčena (líbívá to ano) však hluboce (na voliče) účelově byla.

  Kdyby se ale povedlo aspoň 1% z toho programu, bylo by hezkým úspěchem. Škoda, že hranice pro připuštění do parlamentu je pro Vás setsakra vysoko.

  Jo jen k pdf programu, aby to působilo aspoň matně profesionálně, chtělo by to vysekat ty závorky navíc a slova správně poohýbat (bod 2 poselství) + slohově redigovat, je to trošku spíchlé horkou jehlou se zdá.

  GL

 5. waiders: Kandidátky jsou ještě pořád ve stavu schvalování. Kampaň by měla bejt lepší.

  Prott: Idealistickej program? Třeba na mě je moc levicovej.

  U nás programy nepíšou copywriteři, ale politici. Program se schvaluje politickým orgánem, který ho navíc usneseními mění. Není možné tento již dále redigovat.

Comments are closed.