Now I Live STRONG

Balíkova cesta do Paříže je popsána již zde. Její další průběh byl následující.

Z Paříže balík přišel do Prahy, kde šel na celnici. Tam se to vyřídilo a šel poštou do Sokolova. Skrzevá vánoční svátky se to ale nestihlo doručit dřív než 29. prosince. Inu, opožděný Ježíšek.

Největším dárkem byla daň ve výši 1711 Kč :twisted: . Clo bylo 360 Kč, zprostředkování vyřízení celních záležitosti 300 Kč. To by mě vzal čert.

Celý protokol FedExu je k přečtení zde. Pro své fanynky jsem se s oblečením vyfotil. Bohužel jsem nefotil civilní tričko, protože bylo vinou jedné samolepky nefotografovatelné. Budete mě v něm muset potkat.

Fotil jsem se i s tepovkovými hodinkami Beurer a novými tretrami Specialized. Povšimněte si síťkování vesty a nápisu Unity Is Strentgh, který je na ní pod rukou.

Prosíme, omluvte, že v trikotu nepózuje nějaká frndička…

19 thoughts on “Now I Live STRONG”

 1. RF: Žádnej frndík, kuňďák.. Skvělá póza na tý čtvrtý fotce :)

 2. To ti to teĎ budou muset fanynky oplatit minimálně stejně sexy fotkama :)

 3. Frndik je slaby slovo (ale smala sem se mu deset minut) Ctvrta je tady z toho duvodu, aby fanynky, ktery nebudou moct usnout po prvnim shlednuti prvni noc kvuli fotce c. 1, mely jinej duvod pro neusnuti druhou noc :-D Fanynky to oplacej, o tom mam nejaky info :-D Ale vsimli ste si, jak je Martin mazanej? Az fanynky omrzi pozorovani jeho novych svrsku, tela a kdoviceho vseho na Martinove tele, tak je za nim i kolem nej spousta jinych veci a podnetu ke koukani!

 4. Jo, to by se dalo vzit v uvahu. Navstevnik je dobra, docela odpovidajici kategorie:-D

 5. #13: Neodolatelný jsi vždycky, ale s tou čepičku jsou neodolatelný úplně ;)

 6. Zdenisi, nesnaž se tu někoho sbalit na spisovný koncovky. My ti to nežerem…

 7. Trinactko, nebud na nej takovej, pochvalil Tvuj vzhled a Ty ho tak sjedes na dve doby. Mej trochu slitovani! :-)

 8. Šlo by nějak zařídit, že bys nekomentovala úplně každý písmenko? Dík.

  (Doufám, že na tento komentář nedostanu odpověď.)

 9. #13: Ty woe, tak před chvílí píšeš, že se mam dát dohromady s Emou a když jí pak balim na spisovný koncovky, tak se ti to nelíbí.. Tak mi jí sbal za mě ;) :)

Comments are closed.