Proč zvolíte Svobodné

SvobodníAž přijde 5. červen a vy půjdete k volbám do Evropského tzv. parlamentu, zvolíte Svobodné, protože jste chytří.

Svobodné zvolíte proto, že jste znechuceni tím, že ODS (i ta v europarlamentu) dělá přesný opak toho, s čím vyhrála volby.

Svobodné zvolíte taky proto, že eurovolby jsou absolutně nedůležité, nevolíte žádnou vládu, a nemusíte se tedy bát, že váš hlas propadne.

Svobodné zvolíte proto, že si myslíte, že v europarlamentu má být přítomna opozice, která se postaví proti nadšeným eurohujerům budujícím socialismus.

Svobodné zvolíte proto, že nesouhlasíte se směřováním Evropské unie vyjádřeným Lisabonskou smlouvou.

Svobodné zvolíte proto, že souhlasíte s programem strany, která prosazuje férovou pravicovou politiku, svobodu, odpovědnost a spravedlnost.

Máte snad jiný názor? :)

7 thoughts on “Proč zvolíte Svobodné”

 1. Ano, mám jiný názor. Tohle všechno je hezké, ale na to, abych takovou stranu volil, jí chybí dvě věci: Důvěryhodnost a zkušenosti.

  (Argument “Ale ostatní strany…” neberu, hovoříme o tom, proč nebudu volit tuto stranu.)

 2. Já jen doufám, že před volbama budou aspoň trochu vidět (i za cenu toho, že budou označeni za “extremisty”) a ne, že týden před volbama bude ve státní televizi klip “Dejte nám svůj hlas!” :-)

 3. ano, s největší pravděpoodobností budu volit Svobodné. Tedy pokud bude lídrem Benjamin Kuras nebo někdo srovnatelné váhy. tím by strana alespoň částečně vyrovnala ten lapsus, že šéfem zvolila někoho tak bezkrevného, jako je Ing. Petr Mach, Ph.D.

 4. Konečně inteligentní diskutující! Ne žádní Eh, #13, Machys, Zdenis, Klaaris, Jakub Havel, Radovan, MK, kunda Ema …

 5. Arthur: Důvěryhodnost chápu. Zkušenosti — podle toho, jaké. Payne byl 12 let ve Sněmovně, Janáčková je v Senátu. Mezi členy strany jsou starostové a šéfové různých úřadů. Jistě mají Svobodní míň zkušeností než ostatní strany, otázka je, zda je to tak důležité. Obzvlášť u voleb do europarlamentu, ve kterých se nevolí žádná vláda.

  A když už jsme u toho — koho budeš volit? Ptám se, protože vím, že jsi nasrán na ODS obdobně jako já. Já osobně, pokud bych nevolil Svobodné, nevolil bych do eurokejvárny nikoho.

  paranid: Já taky. Doporučuju např. YouTube kanál Svobodných, kam budou v dalších dnech přibývat videa: http://www.youtube.com/user/svobodni
  (Zejména video, kde Mach utře Pajerku je dobrý :) )

  waiders: Benjamin Kuras bude kandidovat. Zda bude lídr, záleží na primárkách. Očekávám, že primárky vyhraje.

  Petr Mach asi nikdy nebude ten politik, který strhne davy. To ale nemusí být zrovna na škodu.

 6. Video s Pajerovou jsem viděl….to je hodně dobré :-) “No práávě, no práávě” :-D

 7. On byl celej ten pořad vynikající. Pajerka celou hodinu vyjadřovala spravedlivé rozhořčení nad tím špatným Klausem, Petr Mach si vzal slovo jednou za pět minut a totálně jí utřel. Jsem se nasmál :lol:

Comments are closed.