Řešení proti recesi

Přestože jako řešení proti recesi zaznělo už téměř všechno (a téměř nic z toho samozřejmě nemůže fungovat), jedno zcela logické a správné nezaznělo.

Zprivatizovat ČT (a ČRo).

Topolánek by tím získal značnou hotovost, kterou by zamázl kdejaký dluh, narovnal by tím poměry na mediálním trhu a občanstvu by zůstalo 1620 Kč ročně navíc. Co víc si přát?

14 thoughts on “Řešení proti recesi”

 1. Aleš Tůma to říkal, myslím, už před krizi a nelze s tím než souhlasit :-)

 2. Jestli Aleš Tůma říkal už před recesí, jak tu recesi řešit, tak je geniálnější, než jsem si myslel.

 3. Ja bych hlvane zprivatizoval justici a polici.Hned potom narodni muzeum a narodni divadlo…treba bychom se pak dockali dramatizace ordinace v ruzove zahrade !

 4. Ales rules, vezmu si ho za muže. A tebe, Martine, zastřelim, hned jak tě uvidim. :mrgreen:

 5. Justici minimálně částečně samozřejmě privatizovat lze, policii bezpochyby taktéž (ostatně se to dávno stalo), národní muzeum a národní divadlo lze privatizovat okamžitě bez náhrady.

 6. LOL, ROFL, LMAO… Co že jsem to jako před tou krizí říkal?:)) A nabídky k sňatku (ani registrovanému partnerství) bohužel nepřijímám:)

 7. Zprivatizovat ČT — to říkal každej, kdo má aspoň půlku mozku, už dávno.

 8. Jo, v Čechách zprivatizovat veřejnoprávní médium :grin: Pak zkus teprve naříkat, že novináři mluví o ekonomii jako o pletení. Možná namítneš, žes tím myslel i novináře ČT. Dovol, abych ti připomněla, žes mi řekl, že se na jejich zpravodajství nedíváš:)

 9. Přestože mám celý mozek :) ptám se proč zprivatizovat ČT?
  Upřímně: Nerozumím tomu, proč je dobré ji zprivatizovat (ani proč ji držet v rukou státu)

 10. Mně nemusíš nic vysvětlovat. Já to chápu naprosto :mrgreen:

Comments are closed.