Spinning Marathon

Možná, že o mně nevíte, že jsem bývalý spinningový profesionál :cool: . Zkrátka a dobře, dva roky jsem dělal instruktora ve spinning centru v sokolovském Parkhotelu, kterému tímto činím reklamu. Určitě tam zajděte.

Být instruktorem spinningu má několik výhod. Jedete na kole, i když je venku hnusně. Posloucháte pěknou muziku (protože si jí vybíráte sami). Koukáte na pěkný klientky. A ještě vám za to všechno platí. Na druhé straně, spinning na pozici klienta mi připadá poměrně dost nudný :) .

Každopádně jsem na spinneru neseděl už přes dva roky. Ale Petr mě nalákal na spinning maratón v centru Káji Polívkové. Co si budeme zastírat, nejvíc mě nalákala tombola a občerstvení :) .

Maratón se jel pět hodin, během kterých se mohli dva parťáci střídat na kole, jak chtěli. Jeli jsme úseky 1,5-1,5-1-1. Po dlouhé době nečinnosti jsem tak tento týden dvakrát vyvinul pohybovou aktivitu, což je až k nevíře. Ve středu totiž bylo bruslení s KPMG (se svařákem a svačinou zadarmo).

Byla to celkem zábava, hlavně to jídlo, že jo :) . Ale někteří instruktoři mě štvali tím, že a) jeli nepředpisově vysokou kadencí, b) totéž vyžadovali po klientech (na což jsem se vyprdnul), a c) pouštěli děsnou muziku.

Na konci se ovšem dostavilo i víno, takže to bylo hned lepší :) . Nejlepší půlhodinku měl instruktor, co rozdával Staropramen (ale ne jenom kvůli tomu), Petrovi se nejvíc zamlouvala “jeho” Dáša.

V tombole jsem vyhrál dobrej bágl, takže se mi celá akce rentovala ;) . Fotky zde.

7 thoughts on “Spinning Marathon”

  1. ještě k tý hudbě — neodsuzoval bych to tak, zpravidla ti, co měli horší hudební doprovod zase měli nejlepší převleky (Šmoula, Kája…). a když byla hudba na pytel, nasadil jsem lehký převod a snažil se balit (starší) frndičky sedící vedle ;-]

  2. Šmoulovská muzika byla dobrá, vole. Brannej den zacelí zocelí modré tělo tvé…

  3. A kolik se při takovém maratonu tepe?

    Martine, jaký máš dojmy ze svého nového Hodinkova-Tepoměrova přístroje?

  4. Těch prvních 90 minut jsem jel pořád pod 130. Tu další hodinku potom přes 140. A to minimálně 5 mi přidávalo, jaký tam bylo nesnesitelný vedro. (Moje max. je 180). Ale můžeš si nastavit zátěž jakou chceš a jet třeba na 200.

    Dojmy z něj zatim nemám žádný, je ve skříni a čeká, až ho přinese Ježíšek :)

  5. Tak nevím, jestli to není sranda, ale branej den tělo zOcelí a ne zAcelí. To jako, aby se z tebe stal Stalin či Steelman.:-)

  6. Ajo, já vim. To jsem se asi nějak splet, když jsem to psal, a pak jsem si toho nevšim a přečet jsem to po sobě jako zocelí.

Comments are closed.