Záruba není Moravec

Zase se ukázalo, že sportovní redakce ČT převyšuje ostatní české novinářské redakce o třídu. Ač jste to možná nepochopili, tak nadpis je míněn jako pochvala Roberta Záruby.

Sportovní redakce nedominuje jenom v základním novinářském kádru — Robert Záruba je lepší než Václav Moravec, Vojtěch Bernatský je lepší než Daniela Drtinová, Jaromír Bosák je lepší než Tomáš Etzler… ale i ve výběru expertů — Pavel Richter je suverénně lepší než Jiří Pehe, Kateřina Holubcová je lepší (a hezčí) než Jiřina Šiklová…

Signifikantní je, že nejlepším politickým moderátorem ČT je bývalý sporťák Jakub Železný.

Je osvěžující po nějakém čase zase vidět, že i v České televizi pracují profesionálové, ale pořád platí:
ČT zprivatizovat.

PS: Tradiční intelektuálské protisportovní pindy mi tradičně lezou krkem.

7 thoughts on “Záruba není Moravec”

  1. No srovnávat to nejde, nicméně souhlasím, že Drtinová, Pehe a Šiklová patří do koše, a Záruba, Bernatský, Bosák a Richter jsou maseři.

  2. Bernatský na něčem jede, ten jeho úsměv “právě jsem se pokakal” a strýčkovský svetříky bych uklidila pod stůl… :???:

  3. Bernatskýho nejlíp okomentoval zase Záruba, když řek, že si z toho udělal Studio Kamarád. :)

  4. Bernatského podezřívám z toho, že bud se nikdy nenudí, nebo neumí brečet:D Jelikož ta jeho pozitivita je něky fakt k nevydržení. Ale čété se olmypiáda opravdu povedla. museli být sledovaní jak nikdy jindy..

  5. moji oblíbenci: Jiří Kalemba a Karel Kubeška, komnetující všechny curlingy, včetně jejich nadšení, složitých souvětí a legendární hášky “tak lepší pozvánka snad ani nemůže být vyslovena”

Comments are closed.