Do Prahy přijede Lord Monckton

Příští sobotu mají Svobodní svůj republikový sněm. 14. února mi vypršel můj mandát, takže mi nezbývá než opět kandidovat. Není to krása, když člověk musí svoji funkci obhájit v demokratických volbách? Barroso s Rompuyem by se mohli přiučit… (BTW, ještě si musim napsat údernej projev. :))

Hlavním hostem sněmu bude Lord Monckton, místopředseda UKIPu a nečlen Sněmovny Lordů. Přijede v pátek, v sobotu přijde na sněm, v neděli se dostaví na klub Reformy.cz, kde bude mluvit o globálním oteplování (a spolu s ním vystoupí i Petr Mach a Honza Havel na téma devizových rezerv), a v pondělí bude mít přednášku na VŠE, kde bude mluvit asi taky buď o oteplování nebo o EU, ještě nevíme přesně. Určitě se na nějakou z těch akcí dostavte!

Celou tu dobu ho mám mít na starosti, takže snad ho nikdo nezastřelí. :) Musim ho ještě nějak zneužít pro euroSEPTIK

Pokud vůbec nevíte, o kom je řeč, doporučuju tohle seznamovací video (titulky se pouštěj tim tlačítkem CC):

PS: Neví někdo z vás, jak se má správně takovej lord oslovovat?

PS2: Tak už jsem to asi zjistil. :)

3 thoughts on “Do Prahy přijede Lord Monckton”

  1. Btw. máš už zajištěný nějaký domluvený přepadení? Mohl by se pak přimluvit u Bětky v Buckinghamu:) Já bych náhodou mohl jít kolem a naprosto nezištně vám pomoct. Co ty na to? Dyžtak dej vědět.
    Sir Milan Martinec nezní vůbec špatně.

  2. Tenhle ale bude surfovat v hotelu Falkensteiner. :) A přepadený domluvený nemám, domluv něco u svejch spolubydlících, sire.

Comments are closed.